Pobierz adobe flash player

Oferta / Projektowanie stron internetowych
Strony Internetowe

Projektujemy i wykonujemy serwisy internetowe różnego typu. Wszystkie nasze kreacje cechuje unikalność i autorstwo. Każdy projekt witryny internetowej traktujemy indywidualnie  z jednakową pasją i zaangażowaniem. Każda firma jak i każdy projekt strony internetowej jest inny, stąd każdorazowo sporządzany jest indywidualna analiza rozwiązań a co za tym idzie indywidualna wycena.
   

Biorąc pod uwagę różne cele (informacyjny, transakcyjny, promocyjny, usługowy) stworzenia witryny internetowej, staramy się by projekt strony internetowej jak i jego implementacja spełniała założone cele.  Każda budowana przez nas strona internetowa otrzymuje indywidualną szatę graficzną skierowaną do grupy docelowej serwisu.
   

Częścią naszej usługi jest propozycja struktury i podziału treści, jednakże wykorzystane przez nas technologie pozwalają w łatwy sposób zmieniać treść i strukturę serwisu przez klienta. Zastosowanie aplikacji CMS pozwala firmom w łatwy sposób zarządzać serwisem by lepiej, szybciej i skuteczniej docierać do odbiorców witryny internetowej. Zastosowany system CMS jak i jego przemyślana implementacja w wygląd graficzny pomaga w pasywnym, ciężkim i długotrwałym pozycjonowaniu treści strony w popularnych wyszukiwarkach internetowych. Dodatkowo przyłączone statystyki, w łatwy sposób pozwalają na analizę ruchu na stronie jak i skuteczności pozycjonowania wybranych fraz i słów kluczowych.
 

Nasze produkty są częścią przemyślanych strategii i komponują się z identyfikacją wizualna firm kreując wizerunek firmy w Internecie. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, stworzyliśmy wewnętrzny proces tworzenia serwisu internetowego, podzielony na etapy obrazujące złożoność przedsięwzięcia od zapoznania się z specyfiką firmy i jej branżą po publikacje serwisu w Internecie.

 


eminent.plWszelkie prawa zastrzeżone.
home | site map | Projekt Logo, znak firmowy | Identyfikacja wizualna | Projekt wizytówki | Papier firmowy | Obsługa graficzna