Pobierz adobe flash player

O Nas / Strategia
 

Wspólny cel.

Cel naszego klienta jest naszym celem.  Jednocząc siły  dążymy do osiągnięcia jasno sprecyzowanych założeń. Takie działanie pomoże osiągnąć zadowolenie i sukces naszym klientom.

 

Nasze wartości

   

Pasja – Staramy się w życiu robić to co najbardziej lubimy. Dzięki temu każdy nowy projekt jest dla nas kolejną ciekawą podróżą z szeregiem wyzwań pozwalających nieustannie się uczyć I podnosić kompetencje. Nasza pasja gwarantuje pełne zaangażowanie  w każdym – bez wyjątku + projekcie do którego podchodzimy ambicjonalnie.

Pomysł – nasza  kreatywność na każdym etapie projektu przysporzy wiele zadowolenia naszym klientom jak I klientom naszych klientów. Rewelacyjny pomysł  traktujemy jako podwaliny dobrego I skutecznie wykonanego projektu.

Partnerstwo –  uważamy ze sukcesem dobrej kampanii jest przede wszystkim dobra agencja lecz także  relacje miedzy agencją a klientem. Jasno określone warunki, pełne zaufanie na każdym z etapów projektu oraz zaangażowanie w projekt nie tylko agencji lecz także klienta będą gwarantem   osiągnięcia celu. A od tego już bardzo blisko do sukcesu.

Profesjonalizm – załoga z dużym doświadczeniem, ciągle podnoszona wiedza, to kompetencje składające się na profesjonalizm w wykonywanych projektach jak I w kontaktach z klientem.

 

Wspólny sukces

Bazując na wspólnym, jasno określonym celu dążymy do osiągnięcia sukcesu naszych klientów.
Sukces naszego klienta jest, podobnie jak “cel” naszym sukcesem.

 

 


eminent.plWszelkie prawa zastrzeżone.
home | site map | Projekt Logo, znak firmowy | Identyfikacja wizualna | Projekt wizytówki | Papier firmowy | Obsługa graficzna