Pobierz adobe flash player

Oferta / Pozycjonowanie / Pozycjonowanie SEM
Pozycjonowanie SEM

    Inną, równie efektywną metodą pozycjonowania strony internetowej są linki sponsorowane. Link jest skonstruowany w postaci krótkiego tekstu, który zawiera odnośnik do strony internetowej i niedługi opis oferty. Linki emitowane są w powiązaniu ze słowami kluczowymi, które sam określa reklamodawca.

    Jeżeli użytkownik wyszukiwarki wpisze, któreś ze słów zdefiniowanych jako klucz, wtedy wśród wyników szukania - na samej górze lub z prawej strony - wyświetlony zostanie odpowiedni link sponsorowany. Głównymi zaletami Linków sponsorowanych są:

 • Opłaty pobierane za kliknięcia w pakietach od 1000 kliknięć .
 • Elastyczny sposób kampanii, ponieważ sami Państwo wybierają pakiet kliknięć zgodnie z założeniami budżetu .
 • Kampania linków jest czasowa, więc może ukazywać się w najbardziej korzystnym sezonie dla Państwa branży.
 • Linki sponsorowane to pozyskanie zorientowanego odbiorcy oraz zwiększenie oglądalności strony.
 • Brak wiążącej umowy.
 • Szybki efekt - kampania uruchamiana w trzech krokach:
  1.Wybór słów kluczowych
  2.Wybór pakietu kliknięć
  3.Opłata faktury proformy = uruchomienie kampanii.

 Oferujemy Państwu Linki Sponsorowane ukazujące się w wyszukiwarkach Google.pl, Onet.pl oraz  NetSprint

Google AdWords

    To linki sponsorowane pojawiające się na Google.pl - przeważnie po prawej stronie strony wyszukiwarki lub na samej górze.
Google AdWords daje możliwość precyzyjnego określenia obszaru swojej reklamy:

 • Linki sponsorowane kierowane na całą Polskę .
 • Linki sponsorowane kierowane na regiony i miejscowości - to wyświetlanie reklamy w wynikach wyszukiwania w wybranych przez Siebie obszarach i regionach.
 • Linki Sponsorowane kierowane z dostosowaniem - to wyświetlanie reklamy w wynikach wyszukiwania w wybranych przez siebie obszarach  (w obrębie określonego promienia, lub określonej granicy).

Obecnie Google.pl to najpopularniejsza przeglądarka, generuje ponad 87 % zapytań internautów, daje to możliwość dotarcia do bardzo szerokiej liczby internautów, a co za tym idzie zwiększenia oglądalności swojej witryny.

 

Link sponsorowany Onet.pl

Onet.pl jest najbardziej popularnym polskim portalem WWW. Codziennie korzysta z niego kilka tysięcy internautów. Reklama w nim, to pewna korzyść dla Twojej strony.
Oferujemy reklamę w wyszukiwarce Onet.pl w postaci linku tekstowego.
Link sponsorowany Onet.pl to link tekstowy wraz z opisem, emitowana w powiązaniu z wybranymi przez reklamodawcę słowami kluczowymi. Linki sponsorowane wyświetlane są na jednej z trzech pierwszych pozycji listy wyników wyszukiwania i opatrzone napisem "link sponsorowany".
Reklamodawca może wykupić jedynie najwyższą aktualnie wolną pozycję w powiązaniu z danym słowem kluczowym.

Link tekstowy NetSprint

NetSprint to przeglądarka, która współpracuje z portalem Wirtualna Polska. Jest to najszybciej rozwijająca się wyszukiwarka umożliwiająca efektywne przeszukiwanie zasobów korporacji i instytucji publicznych oraz jednocześnie ich stron internetowych.
Link tekstowy NetSprint jest umieszczany na samej górze wyników wyszukiwania na portalu Wirtualna Polska, wyszukiwarce NetSprint.pl i ponad 140 polskich serwisach.
Reklama aktywowana jest przez słowa kluczowe precyzyjnie dobranych do zawartości Twojego serwisu, zakresu prowadzonej działalności i Twojej branży.
NetSprint oferuje również Link Lokalny - jest to tekstowa forma reklamy, która wyświetla się na samej górze wyników wyszukiwania. Reklama aktywowana jest przez słowa kluczowe precyzyjnie dobranych do zawartości Twojego serwisu, zakresu prowadzonej działalności i Twojej branży. Link Lokalny wyświetla się wyłącznie użytkownikom ze wskazanego przez Ciebie regionu.


BOKSY

To wariant składający się z reklamy w formie Boksów. Jest to płatna forma reklamy w wyszukiwarkach internetowych. Boksy pojawiające się obok wyników wyszukiwania we wszystkich popularnych wyszukiwarkach internetowych. Proponujemy Boksy ukazujące się na portalach Onet.pl i Wirtualna Polska

OnetBoksy
Boks to pole reklamowe, które po utworzeniu można modyfikować. Boksy wyświetlają się tym użytkownikom, którzy wpiszą wybrane przez Ciebie słowa lub frazy do wyszukiwarki. Dzięki temu możesz trafić ze swoją reklamę bezpośrednio do klientów, którzy szukają Twoich produktów lub usług. Boksy są wyświetlane użytkownikom serwisu OnetSzukaj (Polski Internet i OnetKatalog) w serwisach tematycznych Onet.pl oraz poza portalem, zależnie od tematu ich poszukiwań. Boksy zawierają tytuł, dwa wiersze tekstu oraz adres (URL) promowanego serwisu.

 

Boksy - WP
Boksy wyświetlają się na stronach wyników wyszukiwania w serwisie szukaj.wp.pl dla określonych słów kluczowych oraz w określonych kategoriach tematycznych katalogu WP w serwisie katalog.wp.pl, a także na dopasowanych tematycznie serwisach sieci partnerów Adkontekst (łączna liczba użytkowników tych serwisów przekracza 10 mln na podstawie badań MegaPanel/PBI z czerwca 2006). Każdy boks to reklama tekstowa o ujednoliconym wyglądzie.

Boks zawiera tytuł, opis (dwa wiersze tekstu) oraz adres (URL) promowanej strony www.

 


eminent.plWszelkie prawa zastrzeżone.
home | site map | Projekt Logo, znak firmowy | Identyfikacja wizualna | Projekt wizytówki | Papier firmowy | Obsługa graficzna